DSACategoryId/20000000000006/20000000000130/20000000001142/20000000010439
Migros Türk Kahvesi 100 G

Migros Türk Kahvesi 100 G

Marka: Migros
3,45 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Migros Türk Kahvesi 100 G

Türk geleneğinde çok önemli bir yere sahip olan Türk kahvesi, Migros müşterileri ile buluşuyor. Bünyeye enerji sağlayan, zihin açan ve etkisini sekiz saate kadar devam ettiren Migros Türk kahvesi, aynı zamanda muhabbetlerin de vazgeçilmezi oluyor.

Migros, kırk yıllık hatırı olan ve günün en keyifli anlarına tanıklık edip onlara değer katan, iş yerinde ya da evde verdiğiniz kısa molaların vazgeçilmezi olan Türk kahvesini; tadı, kokusu, sunumu ve içimi ile kahve tutkunlarının tüketirken keyif alacağı gerçek bir kahve lezzeti ile sunuyor. Migros Türk Kahvesi, profesyonel ve ev tipi makine kullanımına uygundur. 

Migros Türk Kahvesi, tüketiciler* tarafından orta sert ve içimi kolay bir kahve olarak tarif ediliyor.

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

 

-

Detay

Köpüklü ve orta şekerli bir Türk kahvesi 

1 fincan oda sıcaklığındaki suya, 2 silme çay kaşığı şeker ve 2 tepeleme kaşık Türk kahvesi eklenir. Pişirmeye başlamadan önce hafifçe karıştırılır. Ağır ateşte bir süre pişirildikten sonra kaynamasına yakın (henüz kaynamamışken) köpüğü kaşıkla alınıp fincana katılır. Kahve piştikten sonra fincana ağır ağır koyulur. Servis ederken yanına bir bardak su koymayı ihmal etmemelisiniz. Bunun haricinde kahvenizin yanında küçük bir lokum, bir kurabiye ya da bitter çikolata da hoş olacaktır.


Arzuya göre şeker oranı değişebileceği gibi içerisine piştikten sonra çok az vanilya tozu ekleyerek değişik bir lezzet yakalayabilirsiniz.


( ) Sepetinize Eklendi