DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000001157/20000000010464

Migros Tül Beyazlatıcı 750 G

Marka: Migros
6,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Tül Beyazlatıcı 750 G

Evin güzel görünmesinde tül perdeler önemli rol oynarken Migros Tül Beyazlatıcı, bu güzelliğe katkı sağlamak için görev yapıyor. Özel şişesi ile satılan ürün, temizleme işlemini yaparken suyun kirecini yok etmeyi ve böylece perdeleri yıpratmadan yıkamayı vadediyor.

Tül perdeler; oda içerisinde içilen sigara, cam açıldığında içeri giren toz ve evde yapılan yemek buharının sinmesi gibi çeşitli nedenlerden ötürü kirlenirken özellikle beyaz tül perdelerde kirlenme işlemi genellikle daha hızlı oluyor. Migros markalı bir temizlik ürünü olan tül beyazlatıcı ise zorlu kirlerle mücadele etmek için devreye giriyor. 

Migros Tül Beyazlatıcı, is, kurum gibi zor lekeleri temizleyerek istenmeyen kokuları gideriyor. Ilık suda en etkili çözümü sağlıyor. Tüketiciler* Migros Tül Beyazlatıcı'nın tülleri yıpratmadan ve rengini değiştirmeden temizlediğini söylüyor.

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

 

Net Miktar (g/ml)
750

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UZAY KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi