DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001161

Migros Sıvı Bulaşık Deterjanı Losyon 750 Ml

Marka: Migros
4,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Sıvı Bulaşık Deterjanı Losyon 750 Ml

Yemek artıklarından ötürü tencere, tava, tabak ve kaşık gibi mutfak eşyaları kirlenirken, Migros sıvı bulaşık deterjanı losyon mutfakta hijyen için görev yapıyor. Bulaşıkların temiz olması  büyük önem taşıyor ve Migros markalı sıvı deterjan mutfak gereçlerinin kolayca temizlenmesini sağlıyor.

Migros Sıvı Bulaşık Deterjanı, bulaşıklarınızı özenle temizliyor ve parlatıyor. Tüketiciler* bu ürünün yüksek yağ çıkarma performansını, köpürme kalitesini ve kolay durulanmasını beğeniyor.

Bu ürünü el, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Gözle temas halinde gözlerinizi bol suyla yıkayınız. Yutulması halinde derhal doktora başvurunuz.

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

Net Miktar (g/ml)
750

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ETAP KOZMETİK KİMYA SAN.VE DIŞ TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi