Migros Ezine Koyun Peyniri 600 G

Migros Ezine Koyun Peyniri 600 G

Marka: Migros
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Migros Ezine Koyun Peyniri 600 G

Migros Koyun Peyniri, kahvaltı sofralarınızı şenlendirir.  Migros marka beyaz peynirler Ezine peyniri reyonunda olup inek, koyun ve keçi çeşitleri bulunur. 


Her yıl 120 ülkeden yüzlerce ürünün başvurduğu International Taste & Quality Institute (iTQi) 2014 değerlendirmesinde Migros Ezine Keçi ve Koyun peynirlerimiz “Üstün Lezzet Ödülü” kazandı. Değerlendirme dünyaca ünlü Michelin Şefleri ve Sömeliyelerdenoluşan bir jüri tarafından kör test yöntemi ile yapıldı. Ürünlerimizden Migros Ezine Keçi Peyniri, 3 Altın Yıldız (Sıradışı / Exceptional); Migros Ezine Koyun Peyniri, 2 Altın Yıldız (Dikkat Çekici / Remarkable) ödüllerini alarak kalite ve lezzetlerini uluslararası düzeyde tescillemiş oldular. Özgün Markalı ürünlerimize göstermiş olduğunuz destekten ötürü teşekkür ederiz!


Gerçek Ezine peynirinin diğer beyaz peynirlerden en önemli farkı, sadece Kaz Dağları’nın kuzey ve batı kesimindeki dar bir coğrafi alanda üretilen sütlerden yapılmasıdır. Ezine peyniri, belirtilen bu coğrafyanın doğal bitki örtüsü ve su kaynaklarıyla beslenen keçi, koyun ve ineklerden toplanan sütlerden elde edilir. Türkiye'nin başka yörelerinde Ezine adıyla peynir üretilip satılamaz. 


Peynir imalatı sadece taze süt, tuz ve şirden mayası kullanılarak yapılır; başka hiçbir katkı maddesi eklenmez. Tamamen doğaldır.


Migros marka beyaz peynirler, lezzetinin yoğunluğuyla öne çıkar. Bu lezzet yoğunluğu, kullanılan sütün kalitesinden ve en az 9 ay olgunlaştırılmış olmasından kaynaklanır.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi