DSACategoryId/20000000000006/20000000000133
Migros Çilek Doğal Zengin Mineralli İçecek 6X200 Ml

Migros Çilek Doğal Zengin Mineralli İçecek 6X200 Ml

Marka: Migros
4,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Çilek Doğal Zengin Mineralli İçecek 6X200 Ml

İçeriğinde yer alan çok sayıda mineral ile zengin bir yapı taşıyan Migros Çilek Aromalı Doğal Mineralli İçecek aracılığıyla verimli bir şekilde ferahlayabilirsiniz. Su kaynaklarından elde edilen mineralli sular, derin noktalardan çıkarıldığı için oldukça besleyici özellikler taşır. Soğuk olarak tüketebileceğiniz mineralli sulardan günün her anında yararlanabilirsiniz.

Cam şişede saklanan sular mineral değerlerini korumalarını sağlayan güvenli şişe tasarımlarıyla beğeni toplar. Zararlı ışınların suya ulaşmaması sayesinde daha taze ve daha lezzetli kalan Migros Çilek Aromalı Doğal Mineralli İçecek sayesinde yemeklerden önce ya da sonra lezzetli bir soğuk içecek tüketebilirsiniz.

İçindekiler
Doğal Mineralli Su, Fruktoz Şurubu, Karbondioksit (CO2), Sitrik Asit (Asitlik Düzenleyici), Çilek Aroması, Asesülfam K (Tatlandırıcı), Sodyum Benzoat (Koruyucu)

Net Miktar (g/ml)
1200

Saklama Koşulları
Güneşten uzak,temiz, kuru ve serin bir ortamda saklayınız.

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-14-K-000072

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DANONE HAYAT İÇECEK VE GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi