DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001160/20000000010473

Migros Bulaşık Makinesi Parlatıcı 500 Ml

Marka: Migros
4,15 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Bulaşık Makinesi Parlatıcı 500 Ml

Bulaşıklarda her yıkama sonrasında meydana gelen su lekelerini önlemek için özel olarak formüle edilen Migros Bulaşık Makinası Parlatıcı, makinanın temiz ve lekesiz bir çalkalama yapmasını sağlıyor. Güçlü formülü sayesinde kireç lekelerini de önleyen bulaşık makinası parlatıcı, mutfak eşyalarının desenlerini özenle koruyor.

Renk solmasına yol açmadığı için her yıkamada güvenle kullanılabilen ürün, konsantre formülü sayesinde göz alıcı bir parlaklık sunuyor. Özellikle cam malzemelerde parlaklık daha net bir şekilde görülüyor.

Migros Bulaşık Makinası Parlatıcı, sıvı formu sayesinde bulaşık makinasının parlatıcı gözüne pratik bir şekilde konabiliyor. 

Kullanım Önerileri
* Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. * El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. * Çocuklardan uzak tutunuz.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
%5-15 noniyonik yüzey aktif madde

Saklama Koşulları
* 35°C üzerinde ve - 5 °C altında bulundurmayınız. * Kuru ve serin bir yerde depolayınız. * Oda sıcaklığında bulundurunuz.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UZAY KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi