DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001160/20000000010472

Migros Bulaşık Makinesi Kokusu Limon Kokulu 8 Ml

Marka: Migros
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Bulaşık Makinesi Kokusu Limon Kokulu 8 Ml

Bulaşık makinalarında oluşan kötü kokuyla mücadele etmek için özel olarak formüle edilen Migros Bulaşık Makinası Kokusu, ferah ve hoş limon kokusuyla ön plana çıkıyor. Bulaşık makinasının kapağı her açıldığında, ferahlatan limon kokusu daha net hissediliyor.

Pratik bir şekilde kullanılıyor olmasıyla da beğeni toplayan Migros Bulaşık Makinası Kokusu Limon Kokulu, tam 60 yıkama boyunca makinada kötü koku oluşumunu önlüyor ve mevcut kokuları yok ediyor.

Özel aparatı yardımıyla bulaşık makinası rafının herhangi bir yerine takılması, ürünün etkin ve güçlü formülünden faydalanmak için yeterli oluyor.

Kullanım Önerileri
* Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. * Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınz. * El, yüz, vucut temizliğinde kullanmayınız. * Çocuklardan uzak tutunuz. * Göz ile temas ettirmekten kaçınınız, temas halinde bol su ile durulayınız. * Yanlışlıkla yutulduğu taktirde bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Net Miktar (g/ml)
8

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
parfüm

Saklama Koşulları
* 35°C üzerinde ve - 5 °C altında bulundurmayınız. * Kuru ve serin bir yerde depolayınız. *Oda sıcaklığında bulundurunuz.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UZAY KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi