DSACategoryId/20000000000007/20000000070489

Migros Battal Boy Çöp Torbası 72X95 Cm 10 Adet

Marka: Migros
18,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Battal Boy Çöp Torbası 72X95 Cm 10 Adet

Birçok yerde kolaylıkla kullanılabilen Migros battal boy çöp torbası,sağlamlığıyla ve kolay yırtılmamasıyla sizlere kolaylık sağlıyor. Battal boy olarak adlandırılan bu çöp poşetleri esnek bir yapıya sahip olarak tasarlanmasından dolayı çok fazla çöpü tek seferde içerisine ilave etmek mümkün hale geliyor. 

Bütün çöplerin kolay bir şekilde taşınmasına da imkan tanıyan Migros marka battal boy çöp poşetleri, büyük boyutlardaki çöp kovalarıyla birlikte de kullanılabiliyor. Bu kovaların kirlenmesini büyük oranda önleyen battal boy çöp torbaları evde, bahçede, iş yeri ve ofis gibi çeşitli alanlarda da kullanıma uygunluğuyla büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Ürüne tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
10000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KOROPLAST TEM.AMB.ÜR.SAN.VE DIŞ TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi