DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000001169

Migros Banyo Temizleyici 750 Ml

Marka: Migros
8,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Banyo Temizleyici 750 Ml

Lavabo, klozet, armatür, duş ve küvette etkin bir temizlik için özel olarak formüle edilen Migros Banyo Temizleyici, mükemmel bir sonuç elde etmeyi sağlıyor. Temizlikte hijyen ve parlaklık beklentisini karşılayan özel formülü, beklemiş kir ve kireç lekeleri üzerinde de etkili oluyor.

Banyo temizliğinin ovmaya gerek kalmadan, hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Migros Banyo Temizleyici, durulama sonrasında partikül bırakmıyor. Sprey başlığı ise ürünün pratik bir şekilde uygulanmasını ve ideal miktarda kullanılmasını sağlıyor.

Zorlu kir ve lekeler üzerine püskürtülerek birkaç dakika beklenmesi hem temiz hem de parlak bir görünüm elde edilmesi için yeterli oluyor.

Net Miktar (g/ml)
750

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UZAY KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi