DSACategoryId/20000000000005/20000000000118/20000000001069
Migros Ayçiçek Yağı 2 L

Migros Ayçiçek Yağı 2 L

Marka: Migros
16,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Migros Ayçiçek Yağı 2 L

Ayçiçek yağı, ülkemizde mutfaklarda oldukça fazla kullanılan bir yağ çeşididir. Migros Ayçiçek Yağı, ülkemizde yetişen kaliteli ayçiçek tohumlarından üretilmiştir. Açık rengi, berrak görüntüsü, kolay yanmayan özelliği ve doğal tadı ile oldukça beğenilen Migros Ayçiçek Yağı; 2 litrelik ambalajında kızartma, salata ve diğer yemekleriniz için mutfağınızın değişmezlerinden olmaya aday.

Migros Ayçiçek Yağı'nı ışık görmeyen bir alanda, oda sıcaklığında, nemden uzakta ve ağzı kapalı şekilde kolayca muhafaza ettiğiniz takdirde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

Bu ürünü kullanan tüketiciler* ürünün son derece hafif olduğunu, kızartmaları yağ çekmeden çıtır çıtır yaptığını düşünüyor.

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

Net Miktar (g/ml)
2000

Saklama Koşulları
Muhafaza Şartları : Serin, kuru ve kokusuz ortamda güneşten korunarak saklanmalıdır. Kutuyu delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağı kapatınız. Yağınızı kutu içerisine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz. Çevre Bilgisi : Kullanılmış kızartmalık yağları diğer atıklardan ayrı olarak temiz ve ağzı kapalı bir kapta biriktiriniz. Kullanılmış kızartmalık yağları çevrenin korunması amacıyla, kanalizasyona,

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
g39-0527

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BUNGE GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi