DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001263/20000000010678
Mgs Mr. Chef Hamburger / Sam Tamir Seti

Mgs Mr. Chef Hamburger / Sam Tamir Seti

Marka: Mgs
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Mgs Mr. Chef Hamburger / Sam Tamir Seti

Mgs Mr.Chef Hamburger Set, çocuklara hamburger menüsü hazırlama keyfi yaşatıyor. 9 parçadan meydana gelen oyuncak seti içerisinde; tüm malzemeleri takılıp çıkartılabilen çok katmanlı hamburger, içecek kutusu, patates kızartması, ketçap ve mayonez şişesi yer alıyor.

Eğlenceli oyun seti, parçaların bir araya getirilerek oynanması sayesinde çocukların konsantrasyon seviyelerini artırmalarına ve motor becerilerini geliştirmelerine yardım ediyor. Çocukların seçtikleri malzemeleri birleştirerek ortaya farklı hamburgerler çıkarabilmesi eğlence dozajının artmasına neden oluyor. MGS Mr. Chef Hamburger Set, 3 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Sam Tamir Set ile çocuklar tamir aletlerini tanıyabiliyor ve eğlenceli oyunlar oynayabiliyorlar. Bir tamir çantasında gerekli olan her şeyin mevcut olduğu bu set, çocukların; el becerilerini, odaklanmalarını ve sosyalleşmelerini sağlıyor ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı oluyor. 3 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Tercih ettiğiniz ürün çeşidini ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz çeşit mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz çeşit teslimi yapılabilecektir.

( ) Sepetinize Eklendi