Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişirici

Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişirici

Marka: Metaltex
54,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişirici

Sebzelerinizi besin değerini kaybetmeden, bütünlüğü ve dokusu bozulmadan pişirebilmeniz, taptaze halde kullanmanız Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişirici ile çok kolay bir hale geldi. Uzmanların en sağlıklı yemek pişirme yöntemlerinden biri olarak önerdiği "buharda pişirme tekniği" diyetleriniz için çok lezzetli alternatifler oluşturmanızı sağlar. Sadece diyet yapanların için değil, hedefi sağlıklı yaşamak olanların da baş tacıdır.

Pek çok sebze buharda pişirilmeye uygundur. Patatesten enginara, taze fasulyeden karnabahara kadar hemen her sebzeyi Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişiricide hazırlayabilirsiniz. Birinci adım olarak, tencerenize su koyup kaynatınız. Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişirici'yi tencerenizin üzerine yerleştiriniz. Yıkayıp doğradığınız sebzeleri üzerine koyup tencerenin kapağını kapatınız. Sağlıklı ve lezzetli bir öğünü bu şekilde hazırlayabilirsiniz. 

Metaltex Vaporette Buharla Sebze Pişirici minimum 14 maksimum 23 cm. çapındaki tencereleriniz için vazgeçilmez bir aparat olacaktır.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi