DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001180

Maylo Dev Rulo Tuvalet Kağıdı 16'lı

Marka: Maylo
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Maylo Dev Rulo Tuvalet Kağıdı 16'lı

Ev ekonomisine önem veren ailelere özel hazırlanan Maylo Dev Tuvalet Kağıdı, ekonomik 3 katlı yapısı ve mükemmel fiyatıyla satışa sunuluyor.

Kişisel temizliği ve ev temizliğini daha pratik ve ekonomik hale getiren Maylo, Türkiye'de ilk kez dev boyutlarda ürün tasarımını hayata geçiriyor. 3 katlı olarak hazırlanan dev tuvalet kağıdı, daha dolgun daha yumuşak kağıt yüzeyi oluşturuyor. Suyla temas ettiğinde hemen dağılmayan yapısı, kullanımda büyük kolaylık sağlıyor.

Maylo Dev Tuvalet Kağıdı, kullananlara yumuşak doku ve uzun süren dayanıklılık kadar, bütçeleri zorlamayan fiyat avantajı sunuyor. Cilt dostu, hijyenik ürünlerin mimarı Maylo, kişisel temizlik konusunda en büyük yardımcınız olduğunu kanıtlıyor. 

Net Miktar (g/ml)
16000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LİLA KAĞIT SAN.VE TİC. A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi