DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000010453

Marc Makine Temizleyici Çam Ve Okaliptus 2X250 Ml

Marka: Marc
18,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Marc Makine Temizleyici Çam Ve Okaliptus 2X250 Ml

Marc Makine Temizleyici, çamaşır makinelerinde kir ve deterjan kalıntılarına bağlı oluşan kokuların giderilmesinde kullanılıyor.

Marc, eşsiz formülü sayesinde, makinelerin gider borusu ve kapak lastiğinde oluşan kirleri temizliyor. Makinenin tambur ve cam bölümüne parlak bir görünüm kazandıran Marc makine temizleyici, çam ve okaliptüs özleri sayesinde taze ve ferah bir koku oluşturuyor.

Marc Makine Temizleyici paketinde 2 adet ürün şişesi yer alıyor. Ürün, çamaşır makineniz boşken deterjan bölmesine eklenerek 60 derece ısıda çalıştırılarak kullanılıyor. Makine temizleyici, makinelerin performansını arttırırken, çamaşırların temiz kalmasını sağlıyor. Makinelere ilk günkü görünümünü kazandıran Marc temizleyici paket, makineleri 6 aya kadar kir ve kokuya karşı koruyor.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
PORTEKİZ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RECKITT BENCKISER EV VE HİJYEN ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi