DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000010453

Marc Çamaşır Makinesi Temizleyici Ekspres 250 Ml

Marka: Marc
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Marc Çamaşır Makinesi Temizleyici Ekspres 250 Ml

Evde en çok kullanılan beyaz eşyaların başında gelen çamaşır makinelerinin görünen ve görünmeyen iç parçalarında kir, kireç ve deterjan kalıntıları birikir. Çamaşır makinesinde biriken kir ve deterjan kalıntıları, makinenin performansını etkiler ve kötü kokuya sebep olur.

Marc Çamaşır Makinesi Temizleyicisi Ekspres, 40 derecelik düşük sıcaklıkta ve 1 saatlik kısa programda bile çamaşır makinenizin tüm parçalarına ulaşarak, deterjan gözünde, lastik içinde, makinenizin iç aksamı ve borularında biriken kiri söküp atar. Makinenizin daha hijyenik yıkama yapmasını ve 100% etkili performansta çalışmasını sağlar, kötü kokuları yok edip ekstra ferahlık sağlar, çamaşır makinenizi korur.

3 ayda 1 düzenli ve kullanma talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır.

Net Miktar (g/ml)
250

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RECKITT BENCKISER EV VE HİJYEN ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi