Mandalina Naturel Kg

Mandalina Naturel Kg

Marka: Reyondan Meyve
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Mandalina Naturel Kg

Mandalina Naturel kg.'lık seçeneği ile mutfağınıza ulaşmaktadır. Naturel mandalina, eti dolgun ve lezzetli bir mandalinadır. Mandalinayı meyve olarak tüketebileceğiniz gibi reçel ve marmelat yapımında da kullanabilirsiniz.


Migros’ta her türlü analizi yapılmış olan toprağa, kayıt altına alınmış fidelerden ekilir. Ziraat mühendislerinin kontrolünde, gerektiğinde yeterli miktarda reçeteli, zirai ilaçlama yapılır. Ruhsatlı gübrelerden gerektiği kadar kullanılır. Üretimde kullanılacak olan suyun analizi yapılır ve her bitkinin kendine has su ihtiyacı göz önünde bulundurularak sulama yapılır. Hasat esnasında ilaç kalıntı analizi yapılır. Temizlik ve hijyen kurallarına uyularak toplama işlemi gerçekleştirilir. Tarladan rafa kadar kayıt altında tutulan tüm üretim aşamaları, yetkili kurumlar tarafından denetlenir ve belgelenir. Bütün bu üretim sürecinde çevre ve insan sağlığına duyarlılık esastır.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi