DSACategoryId/20000000000009/20000000001252/20000000001244/20000000010629
Mamajoo Saklama Kaplı Mama Kaşığı 2'li

Mamajoo Saklama Kaplı Mama Kaşığı 2'li

Marka: Mamajoo
19,90 TL
13,93 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Mamajoo Saklama Kaplı Mama Kaşığı 2'li

Tüm mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerinde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli ham maddelerden üretilmektedir.

mamajoo Mama Kaşıkları, pratik kullanım için esnek ve aynı zamanda son derece dayanıklı tasarlanıp üretilmiştir.

mamajoo Mama Kaşıkları ürün ambalajında biri saklama kutusu içinde, diğeri ise dışında olmak üzere 2 adet bebek mama kaşığı bulunur.

mamajoo Beslenme Kaşıklarının ergonomik uzun sapı rahat bir tutuş ve en derin kavanozlarda da kullanmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca kaşık sapının arka ucunda bulunan destek bölümü kaşığın tabağın içine kaymasını engellemek için özel tasarlanmıştır.

mamajoo Beslenme Kaşıkları steril edilebilir saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır. Böylece evde veya dışarıda kaşığı hijyenik olarak saklamak ve taşımak için anne-babalara pratik ve ekonomik bir çözüm sunulmaktadır.

Ürün Avantajları:

mamajoo Beslenme Kaşığının uzun ve ergonomik sapı, geniş ağızlı biberon veya derin kavanozlardan bebeğinizi rahatça beslemenizi sağlar.

mamajoo Beslenme Kaşığının yuvarlatılmış hatları ve bebek anatomisine uygun kaşık ucu ise minik ağızlara uygun olarak tasarlanmıştır.

mamajoo Beslenme Kaşığının arka ucundaki destek bölümü, kaşığın bardak ve tabak kenarlarına tutunup tabak içine kaymasını engellemek için tasarlanmıştır.

mamajoo Kaşık Saklama Kutusu, mamajoo Beslenme Kaşığına uygun formu ve pratik kilit sistemiyle kaşığı kullanmadığınız zamanlarda hijyenik olarak saklamak için en ideal çözümdür.

Temizlik ve Sterilizasyon:

mamajoo Beslenme Kaşıkları ve Saklama Kutuları elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika kaynatılarak ya da mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız.

Kullanım Yaşı: 6+ ay

Adet fiyatdır. Tercih ettiğiniz rengi ürün notuna ekleyebilirsiniz.

( ) Sepetinize Eklendi