DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084
Magnum Mini Double Çikolata-Karadut&Böğürtlen-Karamel 6'lı

Magnum Mini Double Çikolata-Karadut&Böğürtlen-Karamel 6'lı

Marka: Magnum
22,50 TL
18,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Magnum Mini Double Çikolata-Karadut&Böğürtlen-Karamel 6'lı

Magnum Mini Double Karamel Çikolata Karadut Böğürtlen, dondurma sevenlerin favori lezzetlerini 2 kat çikolatayla buluşturarak tek bir pakette sunuyor. Toplam adet olmak üzere 3 farklı Magnum dondurması tatlı krizlerinizin vazgeçilmez atıştırmalığı olmak için geliyor. İki kat çikolatayla kaplanmış Double serisi, ağızda yavaşça eriyen yoğun kıvamı ve farklı aromalarıyla sizi lezzet dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Kırmızı meyvelerin karadut ve böğürtlen sosu ile harmanlanmasıyla ortaya çıkan Magnum Mini Double Karadut & Böğürtlen, egzotik bir dondurma keyfi sunuyor. Magnum Mini Double Karamel ise yoğun karamel sosu ve kıtır çikolatasıyla karamel tutkunlarının ilk tercihi oluyor. Magnum Mini Double Çikolata, klasik Magnum dondurması tadına eklenen double çikolata lezzeti ile sizi çikolata diyarına götürüyor.

Net Miktar (g/ml)
360

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(ALGİDA)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi