DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084

Magnum Double Double Çikolata 95 Ml

Marka: Magnum
6,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Magnum Double Double Çikolata 95 Ml

Magnum Double Double Çikolata, yoğun çikolata lezzetini dondurma ile tatmak isteyenleri bekliyor. Magnum kalitesi ile sunulan Double Çikolata, ani tatlı krizlerine birebir. Enfes, yumuşacık çikolatalı dondurmayı kaplayan çıtır çıtır Magnum çikolatası ve ardındaki yoğun çikolata sosu ile hazzı ikiye katlayan ürün, dondurmanın vadettiği serinliği çikolatanın lezzeti ile yoğunlaştırıyor.

Damaklarda iz bırakan lezzet, dört mevsim tüketilebiliyor. Dondurmanın, dondurucuda muhafaza edilmesi ve soğuk olarak yenmesi öneriliyor. "İçindeki seni serbest bırak" mottosu ile tüketicilere sunulan ve yoğun haz vadeden dondurma, sizi gerçek hazla tanıştırmayı hedefliyor. 

Net Miktar (g/ml)
95

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(ALGİDA)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi