DSACategoryId/20000000000006/20000000001141/20000000010432

M Life Sante Karışık Bitki Çayı 40 G 20'li

Marka: M Life
6,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

M Life Sante Karışık Bitki Çayı 40 G 20'li

Migros M life sante karışık bitki çayı, ağırlıklı olarak ekinezya ile zencefil karışımından oluşuyor. Bu özelliği ile tüketicilere oldukça otantik bir tat üretiyor. Özellikle kış aylarında yoğun olarak tüketilen bitki çayları, her mevsim gün içerisinde sıkça kullanılıyor. Tadının yanı sıra keskin kokusu ile de adeta büyülüyor.

Migros M life sante karışık bitki çayı, tek fincanlık süzme poşetler halinde üretiliyor. Kaynar suya ilave edildiğinde ortalama üç ya da dört dakika içerisinde içilmeye hazır oluyor.

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

İşletme Kayıt No
TR-06-K-000096

Kullanım Önerileri
TAZE KAYNAMIŞ SICAK SUYU,İÇİNDE SÜZEN POŞETİ OLAN FİNCANA DOLDURUNUZ.POŞETİ ÇIKARMADAN ÖNCE YAKLAŞIK 3-5 DAKİKA DEMLEMEYE BIRAKINIZ.

Net Miktar (g/ml)
40

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Tarçın, Bamya Çiçeği, Aroma Verici, Ekinezya Otu (%6), Zencefil(%6), Karanfil, Stevya, Ekinezya Kökü (%3), Anason, Elma, Portakal Kabuğu, Kuşburnu.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞADAN GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi