DSACategoryId/20000000000005/20000000000120/20000000001083/20000000010210
M Life Müsli Bar-Fındık P.Ibitter Çikolata 30 G

M Life Müsli Bar-Fındık P.Ibitter Çikolata 30 G

Marka: M Life
2,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

M Life Müsli Bar-Fındık P.Ibitter Çikolata 30 G

Migros tarafından 200 kalorinin altında olacak şekilde özel olarak geliştirilen M Life Müsli Bar'ın Portakal ve Bitter Çikolatalı çeşidi, doğal malzemelerden yapılmış hafif bir atıştırmalık.

Müsli bar ürünün paketinde portakal, bitter çikolata ve fındığın bir araya gelerek ortaya çıkardığı muhteşem bir lezzet var. Paketi daha açar açmaz yayılan portakal kokusu sizi mest ederken, bitter çikolata ve fındığın muhteşem uyumu ile leziz bir granola deneyimi yaşarsınız. Ara öğünler ya da acıktığınız her an için çok sağlıklı bir alternatif olan müsli barın içeriği de son derece temiz. Portakallı ve bitter çikolatalı bu müsli bar oldukça doyurucu olduğu için, ara öğünlerinizde sağlıklı bir alternatif sunarken sizi aç bırakmıyor.  Tüketiciler* bu ürünün lezzetini ve gevrekliğini beğeniyor. 

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

Net Miktar (g/ml)
30

Menşei
MAKEDONYA CUMHURİYETİ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LAMİ İTHALAT İHRACAT GIDA TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi