DSACategoryId/20000000000005/20000000000127/20000000000123/20000000001093

M Life Diyabetik Yaban Mersini Reçeli 290 G

Marka: M Life
16,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

M Life Diyabetik Yaban Mersini Reçeli 290 G

%45 oranda meyve içeren bu ürün, doğal lezzeti ile kahvaltıların vazgeçilmez misafiri oluyor. Yüksek oranda organik meyve içermesinin yanında, şekersiz formülü ile sağlığınıza katkı sağlıyor. Doğala özdeş tatlandırıcılarla lezzetinde fark yaratan M Life Diyabetik Yaban Mersini Reçeli, kahvaltıda tatlı sevenlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu reçel Migros farkı ile lezzetli ve sağlıklı bir tüketim sunmayı başarıyor.

M Life Diyabetik Yaban Mersini Reçeli lezzeti, yaban mersini yoğunluğu, şeker içermemesi, tadının doğallığı bakımından tüketiciler tarafından beğeniliyor.                                            

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır. 

İşletme Kayıt No
07-01487

Kullanım Önerileri
AŞIRI TÜKETİMİ LAKSATİF ETKİYE NEDEN OLABİLİR.İÇİNDE TATLANDIRICI VARDIR VE FENİLALANİN İÇERİR.BU ÜRÜNLERİN DİABET HASTALARINDA SINIRSIZ KULLANIMI UYGUN DEĞİLDİR.DOKTOR - DİYETİSYEN GÖZETİMİNDE KİŞİNİN ENERJİ TÜKETİMİ VE BESİN İHTİYAÇLARINA GÖRE TÜKETİLMESİ ÖNERİLİR. 100 g'da 45 g meyve ile hazırlanmıştır.

Net Miktar (g/ml)
290

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
TATLANDIRICI(SORBİTOL, ASESULFAM K, ASPARTAM), YABAN MERSİNİ, SU, KIVAM ARTTIRICI(PEKTİN), ASİTLİĞİ DÜZENLEYİCİ(SİTRİK ASİT).

Saklama Koşulları
GÜNEŞ IŞIĞINDAN UZAK,SERİN VE KOKUSUZ YERDE SAKLAYINIZ. AÇILDIKTAN SONRA BUZDOLABINDA SAKLAYINIZ.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ANTALYA YENİGÜN TARIM DIŞ TİC.İNŞ.EMLAK GIDA TUR.S

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi