DSACategoryId/20000000000005/20000000000127/20000000000123/20000000001093

M Life Diyabetik Vişne Reçeli 290 G

Marka: M Life
8,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

M Life Diyabetik Vişne Reçeli 290 G

Kahvaltılarınızı vişnenin muazzam lezzeti ve aromasıyla taçlandırmanız için özel olarak üretilen M Life Diabetik Vişne Reçeli, en taze vişnelerin mevsiminde toplanmasıyla hazırlanıyor. Şeker tüketmeyenler için harika bir seçenek olan ürün, kahvaltı keyfini ikiye katlıyor.

İdeal kıvamıyla da beğeni toplayan ve vişne lezzetini yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayan M Life Diabetik Vişne Reçeli, şekersiz olarak hazırlanıyor. Vişne reçeli, sürülebilir kıvamı sayesinde gün içerisinde tatlı krizini bastırmak için de tercih ediliyor.

Günün her saatinde tüketilebilen M Life Diabetik Vişne Reçeli, kapaklı cam kavanozu sayesinde her kullanımdan sonra pratik bir şekilde saklanabiliyor.

İçindekiler
TATLANDIRICI(SORBİTOL, ASESULFAM K, ASPARTAM), VİŞNE, SU, KIVAM ARTTIRICI(PEKTİN), ASİTLİĞİ DÜZENLEYİCİ(SİTRİK ASİT),

Net Miktar (g/ml)
290

Saklama Koşulları
GÜNEŞ IŞIĞINDAN UZAK,SERİN VE KOKUSUZ YERDE SAKLAYINIZ. AÇILDIKTAN SONRA BUZDOLABINDA SAKLAYINIZ.

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
07-01487

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ANTALYA YENİGÜN TARIM DIŞ TİC.İNŞ.EMLAK GIDA TUR.S

Kullanım Önerileri
AŞIRI TÜKETİMİ LAKSATİF ETKİYE NEDEN OLABİLİR.İÇİNDE TATLANDIRICI VARDIR VE FENİLALANİN İÇERİR.BU ÜRÜNLERİN DİABET HASTALARINDA SINIRSIZ KULLANIMI UYGUN DEĞİLDİR.DOKTOR - DİYETİSYEN GÖZETİMİNDE KİŞİNİN ENERJİ TÜKETİMİ VE BESİN İHTİYAÇLARINA GÖRE TÜKETİLMESİ ÖNERİLİR. 100 g'da 45 g meyve ile hazırlanmıştır.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi