DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010763

Luna Touch Pratik Fırça No: 50

Marka: Luna
12,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Luna Touch Pratik Fırça No: 50

Luna Touch Pratik Fırça No: 50, kaliteli plastikten üretilen sap malzemesi ve 50 numara fırçasıyla boya işlerinizde kolaylık sağlar. Geniş ve büyük fırçası, boyayı daha hızlı yayması sayesinde daha kısa sürede daha büyük alanları boyamanıza imkan tanır. Fırçanın sap kısmının, tutmanızı kolaylaştıracak şekilde ergonomik tasarımı sayesinde daha rahat tutabilirsiniz. Böylelikle, hem enerjiden hem de vakitten tasarruf etmeniz mümkündür.

Ergonomik sapı sayesinde eliniz yorulmadan uzun süren boya işlerinin üstesinden kolaylıkla gelebilir, dökülmeyen fırça kılları ile temiz bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Luna Touch Pratik Fırça No: 50, plastik boya, su bazlı boya ya da ipeksi mat boya gibi boya türlerinde kullanım için idealdir.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FORMSAN TEKNİK HIRDAVAT TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi