DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Love Beauty Planet Diş Fırçası Soft

Marka: Love Beauty
39,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Love Beauty Planet Diş Fırçası Soft

Diş minesinin ve diş etinin nazik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan Love Beauty Planet Diş Fırçası Soft, doğal bambudan oluşan sapıyla kolay bir kullanım sunar. Kömür kullanımıyla zenginleştirilen fırça kıllarının bulunduğu soft diş fırçası, diş minesine zarar vermeden plakların çıkarılmasını sağlar.

Manuel olarak dişlerin temizlenmesine yardımcı olan diş fırçası, yumuşak fırça kıllarıyla da dişlerin ve diş etlerinin zarar görmesini engeller. Doğal bambu ve kömürü birleştiren soft diş fırçası, yumuşak dokunuşuyla birlikte ağız bakımın yapılmasında ve diş sağlığının korunmasında yardımcı olur.

 

 

 

Kullanım Önerileri
Kömür ile zenginleştirilmiş fırça kılları diş etine ve diş minesine nazik davranırken plakların cıkarılmasına yardımcı olur.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
HİNDİSTAN

İçindekiler
Kömür ile zenginleştirilmiş fırça kılları diş etine ve diş minesine nazik davranırken plakların cıkarılmasına yardımcı olur.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi