DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Lol Minikler 5 Sürpriz

Marka: Lol
89,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lol Minikler 5 Sürpriz

Lol minikler 5 sürpriz paketleri içerisinde, hayranlarıyla buluşmak için can atan tam 5 sürpriz barındırıyor! Bu paketlerin içerisinden minik lol bebek ya da pets karakteri çıkabilir.

Her bir lol minikler 5 sürpriz paketinin içerisinde 1 minik lol bebeği ya da pets karakteri bulunuyor. Ayrıca bebeklerini farklı stillere ve farklı renklere bürüyebilmen için hazırlanan ayakkabı ve çantalar da sürpriz olarak paketlerin içerisinde bulunuyor.

Paketlerin içerisinden hangi bebeğin çıkacağı belli değil, kim bilir? Belki de koleksiyonunda eksik olan lol bebeği bu paketin içerisinde olabilir! Koleksiyon yapan çocuklar için yepyeni minik lol karakterleri ve aksesuarları, lol minikler sürpriz serisi ile çocukların beğenisine sunuluyor.

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIOCHI PREZIOSI EĞİTİM ARAÇLARI TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi