DSACategoryId/20000000000166/20000000001315/20000000010966

Logitech K400 Wireless Klavye

Marka: Logitech
249,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Logitech K400 Wireless Klavye

10 metreye kadar kablosuz kullanım mesafesine sahip Logitech K400 Wireless Klavye pratik bir cihazdır. Koltuğunuzdan kalkmadan izlediğiniz filmin sesini açabilir, web'de tarama yapabilir, blog, sohbet ve daha fazla etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Televizyona bağlı olduğunda bile dizüstü bilgisayarınızı kablosuz olarak denetleyebileceğinizi unutmayın. 


Konforlu, alçak profil tuşlara sahip olan Logitech K400 klavye, oturma odası için kusursuz olan, uzun menzilli, güvenilir kablosuz bağlantı sağlar. Windows 8'de de çalışan, yerleşik 3,5 inç büyüklüğündeki dokunmatik yüzey sayesinde ise ayrı bir mousea gerek yoktur. Dokunmatik yüzeyde büyük sol ve sağ tıklatma düğmeleri de vardır.


Windows 8 için özel olarak tasarlanmış olsa bile, bu klavye, Windows 7, Windows XP ve Windows Vista işletim sistemleriyle de çalışır. Logitech Advanced 2,4 GHz kablosuz özelliği ile hemen hemen hiç gecikme ve kesinti olmadan hızlı veri iletimi sağlayabilirsiniz. Logitech Unifying alıcıyı, dizüstü bilgisayarınızda taktıktan sonra hareket halindeyken bile çıkarmanız gerekmez.


Pil değiştirme zahmetine girmeden klavyeyi bir yıl boyunca kullanabilirsiniz. Açma/kapama düğmesi de klavyeniz kullanımda değilken güç tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

 


Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi