DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000001302/20000000010931

Lisanslı Anaokulu Çantası

Marka: Lisanslı
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lisanslı Anaokulu Çantası

Sağlam ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan lisanslı anaokulu çantası, pratik tasarımı ile çocukların eşyalarını kolayca taşımalarına imkan tanıyor. Fermuar ile açılan çoklu bölmeleri, geniş bir alan sunar. Yan tarafında bulunan file cepler, suluk ya da kalemlik gibi eşyaların kolayca taşınmasına olanak verir.

Yumuşak dokulu pedler ile hazırlanmış omuz askıları, çocuklarınızın omuzlarına binen yükü eşit şekilde dağıtarak omuz ağrılarının önüne geçer. Terlemeyi önleyen arka panel konforlu ve rahat bir kullanım sunar. Eğlenceli çıkartmalar ile hazırlanmış lisanslı anaokulu çantası, anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar için idealdir. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RAPOLİ TREND ATÖLYESİ TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARE

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi