DSACategoryId/20000000000006/20000000001141/20000000010432
Lipton Daily Defense 15'Li 22.5 G

Lipton Daily Defense 15'Li 22.5 G

Marka: Lipton
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Lipton Daily Defense 15'Li 22.5 G

Yepyeni Bir Sen Yaratmaya Bugün Başla. Kendini sev; mutlu ve iyi hisset. Keyfin Yerinde,Yeni Güne Günaydın De. Lipton Güne Başla.

Zerdeçalın iyiliği, zencefilin keskin tadı, ekinezyanın çiçeksi kokusu ve C vitamini. Lipton Güne Başla bitki, meyve ve yeşil çay karışımı güne zinde başlayabilmen için her zaman yanında.


Güçlü ve lezzetli bir destek

Kim her sabah uyandığında güne hazır hissetmek istemez ki? Lipton Güne Başla bitki, meyve ve yeşil çayında gün içinde karşılaşabileceğin zorluklarla başa çıkmana yardımıcı olacak zengin bir karışım var.

Antioksidan kaynağı zerdeçal, bağışıklık sistemini güçlendiren ekinezya ve C vitamini takviyesiyle, gün boyu güçlü ve mutlu hisseden bir senle tanış. İster sıcak, ister soğutup buz ekleyerek içebileceğin Lipton Güne Başla, aradığın desteği sana en lezzetli haliye sağlar.


Lipton Güne Başla bitki, meyve ve yeşil çay karışımının içinde neler var?

Zerdeçal (%21), Ihlamur, Yeşil Çay (%11), Zencefil (%11), Ekinezya (%10), Tarçın, C Vitamini (%8), Portakal Meyvesi Kabuğu, Doğal Aroma Verici


İyilik Doğa Dostu Pakette!

Lipton Güne Başla bitki, meyve ve yeşil çay karışımının kartonu ve zarfları geri dönüştürülebilir. Çay piramitleri de bitkisel ham maddelerle üretilmiştir ve doğada çözülebilmektedir.

Güne Başla çayının yanında hafif bir şeyler de atıştırmak istersen tarçınlı, zencefilli

kekler ve kurabiyeler de deneyebilirsin.

İyilik hiç bu kadar lezzetli olmamıştı!

Detay

( ) Sepetinize Eklendi