DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001081/20000000070649

Lindt Lindor Balls Assorted 200 G

Marka: Lindt
84,95 TL
67,96 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Besin Değerleri
  • Önerileriniz

Lindt Lindor Balls Assorted 200 G

Lindt Lindor Balls Assorted, akışkan krema dolgulu enfes bir İsviçre çikolatasıdır. Lindor Balls'u hediye olarak kullanabileceğiniz gibi, misafirlerinize ikram edebilir ya da onunla kendinize bir hoşluk yapabilirsiniz. Bu enfes İsveç çikolatası hijyenik koşullarda üretilip paketlenmiştir. Kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Karışık çikolatalardan oluşur.


Çikolatanızı kuru ve kapalı ortamda saklamanız önerilmektedir. Ani hava değişimleri çikolatanın homojen yapısını bozabilir. Çikolatalarınızı uzun süre buzdolabında tutmanız halinde üzerinde beyazlık oluştuğunu göreceksiniz. Bu kakao yağının ayrışmasından kaynaklanır. Üstü beyazlaşmış çikolatalar bozulmuş olarak algılanmamalıdır fakat yine de homojen yapıları kaybolduğu için onlardan alacağınız keyif değişebilmektedir. En ideal saklama sıcaklığı 20'li derecelerdir. Çikolata erimeye 37 derece civarında başlar. Elinize aldığınızda yumuşaması ve bulaşması da bundandır. Çikolata kokuları çok çabuk hapsedebildiği için, mümkün olduğunca kokusuz ortamda saklanması tavsiye edilir.

Net Miktar (g/ml)
200

Menşei
İSVİÇRE

İçindekiler
Sütlü çikolata %56(şeker,kakao yağı,tam yağlı süt tozu,yağı alınmış süt tozu,kakao kitlesi,laktoz,süt kaymağı,arpa maltı özü,emülgatör(soya lesitin E322),vanilya aroma verici),Yumuşak kakao kreması dolgusu %44(şeker,kakao yağı,bitkisel yağ(hindistan cevizi,palm çekirdeği)kakao kitlesi,süt kaymağı,laktoz,arpa maltı özü,emülgatör : (soya lesitin:E322),vanilin ve karamel aroma verici)Yumuşak Kakao Kreması Dolgulu Sütlü Fındıklı Çikolata :Sütlü Çikolata %56 (şeker,kakao yağı,tam yağlı süt tozu,yağı alınmış süt tozu,kakao kitlesi,laktoz,süt kaymağı,arpa malt özü,emülgatör (soya lesitin E322)vanilya aroma verici. Yumuşak kakao kreması dolgusu %44(şeker,kakao yağı,bitkisel yağ(hindistan cevizi,palm çekirdeği)kakao kitlesi,fındık,süt kaymağı,laktoz,arpa maltı özü,emülgatör : (soya lesitin:E322),vanilin ve karamel aroma verici) Yumuşak Kakao Kreması Dolgulu Bitter Çikolata :Bitter Çikolata %56 (şeker,kakao yağı,kakao kitlesi,süt kaymağı,tam yağlı süt tozu,laktoz (sütten),emülgatör(soya lesitin E322),yağı alınmış süt tozu,vanilya,vanilin aroma verici),arpa malt özü) Yumuşak kakao kreması dolgusu %44(şeker,kakao yağı,bitkisel yağ(hindistan cevizi,palm çekirdeği),süt kaymağı,laktoz,arpa maltı özü,emülgatör : (soya lesitin:E322),vanilin ve karamel aroma verici) Yumuşak Kakao Kreması Dolgulu Beyaz Çikolata: beyaz çikolata %56 (şeker,kakao yağı,tam yağlı süt tozu,yağı alınmış süt tozu,laktoz,süt kaymağı,arpa malt özü,emülgatör (soya lesitin E322)vanilya arma verici. Yumuşak kakao kreması dolgusu %44(şeker,kakao yağı,bitkisel yağ(hindistan cevizi,palm çekirdeği)süt kaymağı,laktoz,arpa maltı özü,emülgatör : (soya lesitin:E322),vanilin ve karamel aroma verici). kakao kuru maddesi sütlü çikolata içinde min.%32,bitter çikolata içinde min %41,beyaz çikolata içinde min %29 dur.

Alerjen Uyarısı
tam yağlı süt tozu,yağı alınmış süt tozu,laktoz,süt kaymağı,soya lesitin,Çikolataların dolgu bölümünde kakao yağına ek olarak bitkisel yağ da kullanılmıştır. Eser miktarda fındık ve badem içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TRANSMED GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Lif (g) 2.4
Karbonhidrat (g) 43.0
Doymuş yağ (g) 35.0
Enerji (kcal) 619.0
Şeker (g) 42.0
Tuz (g) 0.0
Enerji (kJ) 2569.0
Yağ (g) 47.0
Protein (g) 4.7

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi