DSACategoryId/20000000000007/20000000000139/20000000001177/20000000010540

Leva Yuvarlak Badya 7 L

Marka: Leva
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva Yuvarlak Badya 7 L

Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Tercih ettiğiniz rengi ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renk mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz renk teslimi yapılabilecektir.


Leva Yuvarlak Badya, geniş hacmi sayesinde mutfak işlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlıyor. Su kabı olarak kullanılan badya, çoğunlukla meyve ve sebzeleri yıkamak için tercih ediliyor. Geniş ağızlı yuvarlak badya, yemek hazırlama sürecini verimli bir hâle getiriyor. 

Mutfakta daha düzenli bir ortam yaratabilmenizi sağlayan badya, sağlam yapısıyla uzun süre kullanılabiliyor. 7 litre kapasiteli badya, birçok farklı meyve ve sebzeyi kolaylıkla yıkayabileceğiniz geniş bir hacim sunuyor. Şık görünümlü badya, kolay kavranabilen tasarımıyla rahat ve yüksek performanslı bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlıyor.Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi