DSACategoryId/20000000000007/20000000000139/20000000001176

Leva Plastik Çöp Kovası 4 L

Marka: Leva
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva Plastik Çöp Kovası 4 L

Leva Plastik Çöp Kovası, evinizin düzenli ve temiz kalmasına yardımcı olur. Evde oluşan çöpleri atabileceğiniz plastik kova geniş hacmiyle işinizi kolaylaştırır. Fonksiyonel kapağıyla dikkat çeken plastik çöp kovası sayesinde, ortama yayılabilen kötü kokuların önüne geçebilirsiniz.

Mutfakta yemek hazırlarken, temizlik yaparken ya da market alışverişi sonrasında ortaya çıkan çöpleri, plastik çöp kovasının içine yerleştireceğiniz çöp torbalarına atabilirsiniz. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen çöp kovası, işlevsel tasarımı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Estetik görünümüyle de adından söz ettiren çöp kovası, yaşam alanlarınızın dekorasyonuna uyum sağlar.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi