DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010769

Leva Pencere Sineklik

Marka: Leva
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva Pencere Sineklik

İple çekilen sıcak yaz günlerinin belki de en büyük problemi, açık balkon kapısından ya da pencerelerden kolayca içeri giren sivrisinek başta olmak üzere farklı uçan haşere çeşitleri oluyor. Bu haşere çeşitleri çıkardıkları sesle uyku sorununa yol açtıkları gibi ısırma yoluyla kişiyi tüm gece rahatsız edebiliyor. Bu problemden kurtulmak için siz de Leva pencere sineklik ürününü tercih edebilirsiniz.

Leva pencere sineklik, çift taraflı bir bantlı sineklik olarak iki parçadan oluşuyor. Pencere pervazlarına kolayca uygulanan ürün ile sivrisinek ve benzeri sinek çeşitleriyle mücadele etmek kolaylaşıyor. Sadece birkaç dakika içerisinde yardımsız bir şekilde pencereye takabileceğiniz bu sineklik, uçan haşerelerden ilaçsız, doğal yoldan kurtulmanızı sağlıyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi