DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010762

Leva House Tamir Bandı

Marka: Leva
7,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva House Tamir Bandı

Leva House tamir bandı, çeşitli malzemelerin montajında, birleştirilmesinde ya da güçlendirilmesinde kullanılabilecek çok amaçlı bir üründür. Özel yapıştırıcı formülü ile iz bırakmadan hemen hemen her tür zeminde kullanılabilir.

Leva House tamir bandı oldukça kuvvetli yapıştırma özelliğine sahiptir. Elle yırtılabilir olması sayesinde makas ya da bıçak gerektirmeden istenilen uzunlukta  kesilebilir. Su geçirmez yapıya sahiptir. Yaz ya da kış mevsiminde tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Leva House tamir bandını alanı yağ, kir ve gres gibi kirleticilerden arındırdıktan sonra kullanabilirsiniz. En iyi yapışma performansı için tavsiye edilen çalışma sıcaklığını göz önünde bulundurmanız ve özellikle kış aylarında bandı ideal sıcaklığa getirdikten sonra kullanmanız önerilir.

İşletme Kayıt No
TR-35-K-049731

Kullanım Önerileri
Dış ve iç mekanlarda tamir amaçlı kullanılır

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
1 adet tamir bandı

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi