DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010773

Leva House Sulama Aparatı

Marka: Leva
9,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva House Sulama Aparatı

Bahçe sulama sistemlerinde kullanacağınız aparatlar, sizi hem zamandan tasarruf etmenizi hem de fiziksel olarak yorulmamanızı sağlar. Bunlardan biri olan Leva House Sulama Aparatı, özellikle büyük bir bahçeniz varsa sizi büyük bir yükten kurtarır. Hortum yardımıyla yaptığınız sulama işleminde aparatsız kullanıldığında su belli bir dağılımda olmadığından yoğun bir şekilde bitkilerinize dökülür ve bu kontrol edememe durumu bitkilerinize fazla su vermenize ya da bitkide hasar oluşturmanıza neden olabileceğinden bir süre sonra solmuş bitkiler görmeniz olasıdır.

Bahçe sulama aksesuarlarından temin edeceğiniz bir çiçek sulama aparatı yardımıyla hem eşit bir dağılımda ve ne kadar su vereceğinizin kontrolü sizde olacağından rahat ve yorulmadan bu işlemi keyifle yapabilirsiniz. Sadece hortumla yapacağınız sulama işleminde küçük bir alana suyu yayabiliyorken çiçek sulama aparatı yardımıyla daha geniş alanlara suyu ulaştırabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi