DSACategoryId/20000000000007/20000000000139/20000000001176

Leva House Mini Klozet Adaptörü

Marka: Leva
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva House Mini Klozet Adaptörü

Mini Klozet Adaptörü, yumuşak ve süngerli dokusuyla tuvalet eğitimini çocuklar için konforlu bir hale getiriyor. Henüz yetişkin tuvaletlerini kullanmaya hazır olmayan çocuklar için Mini Klozet Adaptörü, aşamalı ve hassas bir geçiş sağlıyor.

Ürünün klozetin üzerine yerleştirilmesi sonucunda, klozet çocuk ve bebeklerle uyumlu bir forma ulaşıyor. Böylelikle minikler tuvalete alışmaya çalıştıkları dönemde, kendilerini güvende hissederek huzurla öğrenme süreçlerini tamamlayabiliyor. Leva House Mini Klozet Adaptörü dengeli tasarımı sayesinde pek çok farklı klozet tipinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Portatif dizaynı ile evde sağladığı kullanım kolaylığının tüm mekanlara taşınmasını mümkün kılıyor.

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi