DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Leva House Kendinden Askılı Saksı

Marka: Leva
29,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva House Kendinden Askılı Saksı

Rahat ve kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken Leva House kendinden askılı saksı, çiçeklerinizi gönül rahatlığı ile yetiştirebilmenizi sağlıyor. Kancalı olarak tasarlanmış olan ürün, özellikle balkon gibi alanlarda kullanım için ideal bir seçenek oluşturuyor. Geniş yapısı sayesinde rahat bir deneyim sağlayan saksı, toprak ve su değişimi sırasında da kolay bir deneyim sunuyor.

Kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun süreli bir kullanım sunan Leva House kendinden askılı saksı, kolay temizlenebilen yapısı ile de hijyenik bir yapıda bulunuyor. Dilediğiniz çiçeği kolayca yetiştirmenize ve evinizi keyifli bir şekilde dekore edebilmenize yardım ediyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi