DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010762

Leva House Kaydırmaz Bant

Marka: Leva
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva House Kaydırmaz Bant

Leva House kaydırmaz bant, kaygan zeminler için özel olarak üretilmiş ve güvenliği sağlamaya yönelik bant çeşitlerinden biridir. 25 mm x 5 m ölçüsündedir.

Leva House kaydırmaz bant, merdiven basamakları başta olmak üzere tüm kaygan ve kritik zeminlerde düşmeyi engellemek için kullanılır. Oldukça güçlü yapışma performansı ile sıcaklık farklarına karşı dayanıklılık sunar. Leva kaydırmaz bandı ihtiyacınıza uygun olarak istediğiniz ölçüde kesebilir ya da elinizle yırtabilirsiniz. Üstün performans ve uzun süreli kullanım için alanı kir, yağ ve gres gibi yapışmayı önleyebilecek maddelerden arındırdıktan sonra, Leva bandı kolayca uygulayabilirsiniz.

İşletme Kayıt No
TR-35-K-049731

Kullanım Önerileri
Yüzeyinde bulunan özel kumlar sayesinde kaymayı önleyicidir Uygulandığı alanlar;merdiven,koridor,bina girişleri gibi alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
1 adet bant

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi