DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010760

Leva House 19" Organizerli Takım Çantası

Marka: Leva
49,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva House 19" Organizerli Takım Çantası

Leva House 19" Organizerli Takım Çantası, evinizde veya ofisinizde her an ihtiyaç duyabileceğiniz tadilat araçlarını depolamanıza yardımcı olur. Çok bölmeli çanta sayesinde en küçük parçaları, vidaları, cıvataları bile kaydolmadan muhafaza edebilirsiniz. Üstelik şeffaf kapaklar yardımıyla çantayı açmadan küçük bölmelerin içini görebilir ve aradığınız parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çok katlı takım çantasının alt bölmesine daha büyük eşyaları tornavida veya anahtarları saklayabilirsiniz. 

Çanta, kapak kısmında bir tutma sapı bulundurur. Bu sayede kolaylıkla taşınarak dilenen yere götürülebilir. Otomobilinizin bagajında, evinizin garajında, dolap içinde kullanıma hazır tutabileceğiniz çanta ile küçük tamiratlar için ihtiyaç duyulan her şey düzenle muhafaza edilebilir. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi