DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010765

Leva Düz Tornavida - Maket Bıçağı

Marka: Leva
12,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Leva Düz Tornavida - Maket Bıçağı

Her evde olması gereken el aletlerinin başında tornavida ve maket bıçağı gelir. Gerek evdeki küçük tamiratlarınızda gerekse küçük mekanik değişiklikleri yaparken düz tornavida pratik çözümler sunabilir. Zengin alet çantalarında yer alan el aletlerinin birçoğu, özel işler için ideal olurken tornavida ve maket bıçağı ise çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Demonte olarak satın aldığınız masa, mobilya gibi eşyaları kurarken ya da sökerken düz tornavida ve maket bıçaklarından faydalanabilirsiniz. 

Düz tornavida, düz vidaları açabilmesinin yanında yıldız ve yuvarlak gibi farklı şekillerdeki vidaları da çevirmenize destek olabilir. Maket bıçaklarını, çocuklarınızın erişemeyeceği alanlarda saklamaya özen göstermelisiniz.

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi