DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000010045

Lente Edam 200 G

Marka: Lente
34,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lente Edam 200 G

Lente Edam inek sütünden üretilmiş, Hollanda peyniridir. Yarı sert yapıda olan peynir; ilk kez Hollanda'nın kuzeyindeki Edam kasabasında üretilmiştir. Bu sebeple ismi Edam Peyniri olarak anılır. Üstü kırmızı parafinle kaplanmış halde yuvarlak kalıplar halinde satışa sunulmaktadır. Peynirin içi altın sarısı renginde, gözeneksiz, kendine özgü hafif kokuludur.


Edam peyniri ile sandviç, kanepe ve salatalar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kuru yemişlerle de lezzetli olmaktadır.


Peyniri keserken, peynir bıçağı kullanılmalıdır ve bıçağın ıslatılması gerekmektedir. Bu peynirin düzgün kesilmesine yardımcı olacaktır. Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

Net Miktar (g/ml)
200

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BHR SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA TUR.CANLI HAYVAN TARI

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi