DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000010656

Lego Ninjago 71714 Kai Avatar Atari Kapsülü

Marka: Lego
74,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lego Ninjago 71714 Kai Avatar Atari Kapsülü

Lego Ninjago Kai Avatar Atari Kapsülü ile macera başlıyor. Ninjago Şehri çözülmesi gereken gizemlerle dolu. Kişiselleştirilebilir avatarlar ile karakterinizi seçip, kaybolan oyuncuların bulunmasına yardım edebilirsiniz.

Kötülerle mücadele edebilmek için en iyi silahlarınızı seçin ve Unugami ile savaşmaya başlayın. Kai, Baş İmparatorluk’taki bu gizemi çözebilmek için yardımınızı bekliyor. Lego Ninjago Kai Avatar Atari Kapsülü içerisinde kaybolan oyuncuları Kai ile birlikte video oyunu dünyasına katılarak bulmalısınız.

Lego Ninjago Kai Avatar Atari Kapsülü ile oyuncaktan çok daha ötesine sahip olabilir ve kendinizi fantastik bir Lego dünyasının içinde bulabilirsiniz.

7 yaş ve üzeri için uygundur. 49 parçadan oluşur.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LEGO TURKEY OYUNCAK TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi