DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000010656

Lego Ninjago 70685 Spinjitzu Patlaması Cole 7+Yaş Oyuncak

Marka: Lego
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lego Ninjago 70685 Spinjitzu Patlaması Cole 7+Yaş Oyuncak

Cole’un NinjaGo dünyasındaki macerası, Spinjitzu patlaması ile devam ediyor. Spinjitzu topacının içerisine konulabilen Cole figürünün topaçla birlikte havaya fırlatılmasıyla oynanabilen oyuncak, Ninja hayranı erkek ve kız çocuklarının ilgisini çekiyor. Yapısı itibarıyla evde ve dış mekânda oynamaya uygun olan Lego NinjaGo Spinjitzu Patlaması Cole, NinjaGo serisindeki diğer oyuncaklarla birlikte değerlendirilebiliyor.

NinjaGo animasyon dizisindeki sahnelerin tekrar edilebilmesine imkân tanıyan oyuncak, pil olmadan çalışabiliyor. Toplam 48 parçadan oluşan ve Yapı Oyuncakları kategorisi içerisinde yer alan Lego NinjaGo Spinjitzu Patlaması Cole 7+yaş oyuncak, macera tutkunu çocuklara hitap ediyor.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LEGO TURKEY OYUNCAK TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi