DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000010656

Lego Friends 41363 Mıa Nın Orman Macerası

Marka: Lego
99,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lego Friends 41363 Mıa Nın Orman Macerası

Mia, 6 yaş ve üzeri çocukları, orman macerasına çağırıyor. Toplam 134 parçadan oluşan Lego Friends Mia’nın Orman Macerası; Mia’nın mini bebek figürü, iki hayvan figürü, ağaç ve elektrikli kaykay gibi aksesuarları içeriyor. Çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini zenginleştiren oyuncak, Lego Friends serisinin diğer üyelerine sahip olanların koleksiyonlarını tamamlamalarına olanak veriyor.

Karnı acıkan bebek ayının, ağaçtaki bal kovanına erişmesine Mia'nın yardım etmesi senaryosuyla değerlendirilebilen ürün, parçaların ilgi çekici ve gerçekçi renkleriyle çocukların beğenisini kazanıyor.

Kutu içeriğinde çıkartma, kurulum kılavuzu gibi ayrıntıların da unutulmadığı Lego Friends Mia’nın Orman Macerası, küçüklerin başucu oyuncakları arasına katılıyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LEGO TURKEY OYUNCAK TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi