DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000010656

Lego Disney Princess 43173 Auroranın Kraliyet Arabası

Marka: Lego
79,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Lego Disney Princess 43173 Auroranın Kraliyet Arabası

5 yaş ve üzeri kız çocuklarının keyifle oynayacakları Lego Disney Princess Aurora’nın Kraliyet Arabası, toplam 62 parçadan oluşuyor. Yapı Oyuncakları kategorisi içerisinde yer alan ürün, Disney’in ünlü prensesi Aurora’nın ormanda gerçekleştirilen partiye katılışı temasını temsil ediyor.

Prenses ve baykuş figürlerinin yanı sıra prenses aracı, pasta gibi birçok aksesuarın bulunduğu Lego Disney Princess Aurora’nın Kraliyet Arabası, küçüklerin kendi başlarına ya da arkadaşlarıyla keyifli oyun saatleri yaşamalarını sağlıyor. Hareket ettirilebilir yapıdaki araba, tema harici oyun kurgularında da oyuncak setinin kullanılabilmesini mümkün hâle getiriyor.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LEGO TURKEY OYUNCAK TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi