DSACategoryId/20000000000005/20000000000119/20000000001080/20000000010193

Kus Üzümü Kg

Marka: Reyondan
64,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kus Üzümü Kg

Lif kaynağıdır.

Demir kaynağıdır. Demir yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Yüksek potasyum içerir. Potasyum normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur.


Kuş üzümü hafif lezzetiyle birçok yemeğin hazırlanmasında kullanılır. Zeytinyağlı biber dolması ya da yaprak sarması tariflerinde kuş üzümüne sıklıkla yer verilir. Kuş üzümü et yemekleri ya da sebze yemeklerinin yanında servis edilen pilavlara da aroma katar. Ürün, aşure tariflerinin de olmazsa olmazları arasındadır. Ayrıca kuş üzümünü çay saatlerinin en pratik atıştırmalıklarından biri olan keklerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

Ürünün kullanım yerlerinden bir diğeri kompostolardır. Yılın her dönemi sofralarda kendine yer bulan kompostoları kuş üzümü ile süsleyebilirsiniz. Ürünü, son tüketim tarihine kuru ve serin yerde muhafaza edebilirsiniz. 

 

Menşei
YUNANİSTAN

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
AYFER KAUR OĞULLARI MAHMUT KAUR VE MURAT KAUR

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi