DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001332

Kotex Ultra Hijyenik Ped Uzun 7 Ped

Marka: Kotex
8,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kotex Ultra Hijyenik Ped Uzun 7 Ped

Kotex Ultra Hijyenik Ped Uzun 7 Ped içeren paket, yoğun günler için koruyuculuğu yüksek alternatifler arasında yer alıyor. İpeksi dokuya sahip kanatlarla zenginleştirilen pamuksu üst yüzey, özel günlerde ihtiyaç duyduğunuz konforu sunuyor. Nefes alan dokusu, yüksek emiciliği ve hoş kokusu, temizlik ve ferahlığın keyfini gün boyu yaşamanıza yardım ediyor. 

Ergonomik tasarıma sahip olan Kotex Ultra kanatlı uzun hijyenik ped, çamaşırlarınızı mükemmel bir şekilde saran kanatları sayesinde en yoğun günlerinizde bile size hareket özgürlüğü kazandırıyor. Hızlı emici merkezi ve koruma kanalları, sızıntı korkusu olmadan hayatın her anının tadını çıkarmanıza yardım ediyor. 

Net Miktar (g/ml)
7000

Menşei
ÇEK CUMHURİYETİ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi