DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001334

Kotex Tampon Mini 16 Ped

Marka: Kotex
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kotex Tampon Mini 16 Ped

Yoğun olmayan özel günlerde tercih edebileceğiniz Kotex Tampon Mini 16 Ped içeren paket, rahatlık ve güvenliğin tadını bir arada çıkarmanızı sağlıyor. İpeksi dış yüzeyi ve kolay yerleştirilmesini sağlayan özel formu, konforlu kullanım sunuyor. Çevir aç yöntemi ile kolayca açılan hijyenik ambalajları, çantanızda ve cebinizde kolayca taşımanıza yardım ediyor. 

Sızıntıyı engelleyen mavi koruma bariyerleriyle zenginleştirilen Kotex Tampon Mini, özel günlerinizde kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Özel tasarımı ve yumuşacık dokusu, rahatlıktan ödün vermeden hareket özgürlüğü yaşamanıza yardımı oluyor. Sağlığınız için kullandığınız Kotex tamponları, 3 ya da 4 saatte bir değiştirmeniz öneriliyor. 

Net Miktar (g/ml)
16000

Menşei
ÇEK CUMHURİYETİ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi