DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084

Koska Tost Kağıt Helva 6'Lı Paket 140 G

Marka: Koska
10,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Koska Tost Kağıt Helva 6'Lı Paket 140 G

Geleneksel Türk yemek kültüründe önemli bir yeri olan kağıt helvanın modern bir yorumu olan Koska Tost Kağıt Helva, dondurma keyfiniz için özel olarak tasarlandı. Koska Helva, kağıt helvanın lezzetini dondurmanın ferahlatıcılığı ile buluşturmanıza olanak sağlar.

Kare biçimi ve ovalleştirilmiş köşeleri ile dondurma yeme kültürüne yeni bir soluk getiren tost kağıt helva, küçük büyük herkesin gözdesi olacak hafif bir atıştırmalık. İster sade ister meyveli, tüm dondurmalar Koska Kağıt Helva'ya çok yakışacak.

Koska Tost Kağıt Helva, 1907'den bu yana helva, tahin, pekmez, reçel, lokum ve geleneksel Türk tatlılarını kullanıcılar ile buluşturan Koska kalitesi ile üretilir. İkili gruplanan ve altılı paketlenen ürün, serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Gün ışığından uzak tutulmalıdır. 

Net Miktar (g/ml)
140

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MERTER HELVA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi