DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001182

Komili Sensitive Islak Havlu 90'Lı

Marka: Komili
8,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Komili Sensitive Islak Havlu 90'Lı

Komili Sensitive Islak Havlu, temizlikte güven sağlar. Hassas ciltler ve hatta bebek cildi için uygun olan ıslak mendil, yumuşacık havlu formundadır. Komili'nin zeytinyağındaki tecrübesini temizlik alanına taşıyan mendiller, içerisindeki zeytinyağı ile cilde temizlerken bakım yapar. Kremli losyon nem desteği verir. 

Petek dokusu sayesinde yumuşaklık kazanır. Dermatolojik testlerden geçirilerek kullanıcılarla buluşan Komili ıslak havlular, içerisinde alkol bulundurmaz. %100 doğal zeytin yağından gelen temizlik ve bakımı ıslak mendilin pratikliği ile birleştiren ürün, yapışkanlı kapağı ile nemini muhafaza eder. Evde, okulda, yolda, bebek bakımında rahatlıkla kullanılabilir. 

Net Miktar (g/ml)
90000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi